Filmy edukacyjne: franczyza i model biznesu

Chciałbym podzielić się ciekawym doświadczeniem, jakie miałem przyjemność przeżyć, uczestnicząc w projekcie Edu2Lead (www.edu2lead.com). W ramach tej inicjatywy pełniłem rolę koordynatora procesu nagrywania inspirujących filmów edukacyjnych skierowanych do początkujących przedsiębiorców. To przedsięwzięcie było owocem współpracy z Grupą Profesja Sp. z o.o. oraz Systemową Szkołą Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Zapraszam Cię do zapoznania się z kilkoma z filmów z pierwszej fazy tego edukacyjnego projektu. Na samym początku znajdziesz krótki przewodnik po świecie systemów franczyzowych. Jest to temat, który przypomina mi moje studenckie lata, gdy poświęciłem czas na przygotowanie pracy magisterskiej właśnie na ten temat. W tym filmie otrzymasz kompendium wiedzy na temat franczyzy jako wyjątkowego sposobu na zorganizowanie działalności gospodarczej. Miłego oglądania!

W kolejnym filmie pragnę Cię zaprosić do świata różnorodnych modeli biznesowych. Podczas tej podróży odkryjesz tajniki Business Model Canvas oraz zagłębisz się w fascynujący świat nowoczesnych modeli typu ghost kitchen. Poznaj kreatywne podejście do projektowania modeli biznesowych i przekształć swoje pomysły w konkretne sukcesy 🙂 Chcesz więcej porozmawiać o modelach biznesu? Napisz 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *