„Myjnie samoobsługowe jako pomysł na biznes.” – uzupełnienie

W ostatnim miesiącu, na łamach serwisu mambiznes pojawiła się moja wypowiedź na temat myjni bezdotykowych. Zapraszam do lektury, która jednak nie jest kompendium wiedzy o myjniach bezdotykowych. Kilka kwestii poruszonych w artykule wymaga jednak dopowiedzenia (zainteresowanych zapraszam do kontaktu), gdyż z długiej wypowiedzi w/w artykuł zawiera jedynie wyciąg z przedstawionych informacji.

Oto link do wypowiedzi – kliknij.

Przy okazji, wklejam jeden z filmów nagranych na potrzeby promocji myjni w miejscowości Gruszczyn (@MyjniaGruszczyn). Podczas tego filmu opowiadam o codziennej tzw. „check-liście”, czyli elementach które należy sprawdzić każdego dnia aby Klienci cieszyli się wysoką jakością.

To właśnie dzięki dbaniu o jakość (codzienne kontrole, regularne serwisy, odpowiednia chemia myjąca) dana lokalizacja może poszczycić się bardzo dobrą opinią wśród Klientów, licznymi odwiedzinami, co przekłada się na efektywność biznesu. W przypadku niektórych myjni, jak w Myjnia Gruszczyn, ROI wynosi zdecydowanie powyżej 9%, co jest lepszą ofertą inwestycyjną niż np. modne condoapartementy.

Chcesz porozmawiać więcej o myjniach bezdotykowych? Napisz, porozmawiamy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *